Наближаємо Перемогу разом!

26 квітня 2024 року, напередодні світлого свята Великодня, в селі Кінецьпіль відбулася виставка-продаж дитячих робіт, вихованців Комунального закладу «Кінецьпільська дитяча школа мистецтв» Первомайської міської ради в підтримку ЗСУ.

Всі , хто завітав  на виставку, мав змогу насолодитися прекрасними виробами: малюнками, картинами, Великодніми рушниками, фартухами, елементами одягу, розписаними в стилі «батік», декоративними писанками, іграшками, оберегами. А виготовлені з гіпсу подарункові набори стали справжнім сюрпризом для дітлахів. Під час виставки-продажу працювала «жива майстерня» по розпису гіпсових Великодніх іграшок. Діти, вихованці класу образотворчого мистецтва (викладач Ірина Вдов), проводили справжній майтер-клас з розпису іграшок.

Не обійшлося і без артистів. Гарною прикрасою заходу були вихованці класу акордеону та бандури (викладач Тетяна Семененко) . Діти виконували музичні твори, співали пісень. А на бажаючих фотографуватися чекала фотозона, створена також власноруч дітьми та викладачем. В організації та проведенні заходу взяли участь усі викладачі Кінецьпільської ДШМ на чолі з директором Аліною Галіцькою. Небайдужі батьки теж були поряд зі своїми дітьми. 

Виручені кошти – в підтримку наших воїнів-захисників.

Віримо в Перемогу, наближаємо її всі разом!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *