День пам’яток історії та культури

Відповідно до Указу Президента України від 23 серпня 1999 року №1062/99 18 квітня Україна відзначає День пам’яток історії та культури.

В Первомайській міській територіальній громаді знаходяться дві пам’ятки архітектури та містобудування національного значення, дві пам’ятки археології національного значення, 32 пам’ятки археології місцевого значення, 46 пам’яток історії місцевого значення, 2 пам’ятки архітектури та містобудування місцевого значення, 6 пам’яток монументального мистецтва місцевого значення та 1 пам’ятка садово-паркового мистецтва місцевого значення.

Також, в громаді є щойно виявлені об’єкти культурної спадщини: історії – 20, архітектури та містобудування – 7, монументального мистецтва – 1, археології – 7.

У надзвичайно складний для України час, як ніколи необхідно усвідомити свою відповідальність та об’єднати зусилля для збереження культурної спадщини для майбутніх поколінь.

Бажаємо усім пам’яткоохоронцям та причетним до охорони культурної спадщини успіхів у здійсненні високого покликання – збереження та охорони національної культурної спадщини, міцного здоров’я, творчого натхнення, віри у майбутнє, а усій Україні – Перемоги та миру!

Українська культура була, є, і буде. А отже, буде Україна!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *