Первомайськ прощається з Героєм

Щодня українці платять занадто високу ціну за право бути вільними в своїй країні. Кожен визволений метр української землі – просочений кров’ю найкращих!

З початку війни Первомайщина вже втратила чимало воїнів. Кожен із наших захисників відважно боровся за честь і славу рідної України. Вони справжні патріоти, і не чекаючи винагород, а за покликом серця стали на захист рідної землі.

Мешканці Первомайщини щоразу із болем та слізьми прощаються із загиблими. В останню земну дорогу їх проводять ставши навколішки та утворивши живий «коридор» пошани, із квітами, прапорами і супроводом духового оркестру. Адже захисники і захисниці, як ніхто інший, заслуговують на це. Їхня жертовність і героїзм гідні наслідування прийдешніми поколіннями. Вони показали, що українці – це вільна нація, яка має і захищає своє право на незалежність.

І знову у нашій громаді скорботний день. Жорстока війна забрала життя бійця-земляка Коваля Павла, який загинув 6 квітня 2024 року в околицях міста Харків, виконуючи бойове завдання.

11 квітня 2024 року із Героєм, на головній площі Первомайська, попрощалися рідні, близькі, знайомі, побратими, військовослужбовці та жителі громади.

У цей важкий час низько схиляємо голови перед світлою пам’яттю воїнів, які віддали своє життя за мирне небо над Україною. Висловлюємо щирі співчуття рідним та близьким загиблих, розділяємо їхній біль, поділяємо горе.

Герої не вмирають, вони залишаються у наших серцях!

Вічна пам’ять і слава українським воїнам, які захищали рідну землю і кожного з нас!

Прийдешнє покоління пам’ятатиме та наслідуватиме їх відвагу й вірність своїй Батьківщині.

Слава Україні!

Героям Слава!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *