Фантастичний і містичний світ Миколи Гоголя

1 квітня 215 років тому народився Микола Гоголь – видатний український письменник. Його читають у всьому світі. Його твори перекладені на десятки мов і є гордістю нашої літератури. Він став першим українським письменником, визнаним авторитетом , який подарував світу такі безсмертні твори, як “Вечори на хуторі біля Диканьки”, “Мертві душі”, “Ревізор”, “Ніс”, “Тарас Бульба”. Твори  перевидаються в багатьох країнах світу, за ними знімають кінофільми і ставлять спектаклі в десятках країн світу і донині.

Довкола життя і творчості Гоголя і донині народжуються найрізноманітніші версії. Його життя оповите таємницями, парадоксами, суперечностями.

Ніхто до і після Миколи Гоголя так широко, переконливо, яскраво та захоплююче не відображав російською мовою українське життя. Про Україну дізналися сотні мільйонів читачів по всьому світу. Він змусив полюбити наш народ, мову, звичаї, традиції… Письменником захоплювалися Жорж Сіменон, Альберто Моравіа, Ібрагім Хільмі… Його твори перекладені майже на всі мови планети.

В міській бібліотеці-філії №4 до дня народження Миколи Гоголя оформлена тематична полиця “Фантастичний і містичний світ Миколи Гоголя”, на якій представлені видання Миколи Гоголя та література про життя і творчість визнаного класика української літератури першої половини ХІХ століття.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *