Іфтар

Президент України Володимир Зеленський разом з українськими військовослужбовцями, які сповідують іслам, лідерами Меджлісу кримськотатарського народу та представниками мусульманського духовенства взяв участь в Іфтарі – вечері, яка проводиться під час священного для мусульман місяця Рамадан. Минулого 2023 року традиція проведення Іфтару була започаткована Президентом України Володимиром Зеленським на державному рівні.

Захід відбувся у Києві, а саме на території Духовного управління мусульман Криму — релігійної організації, яка об’єднує деякі мусульманські громади та є центральним духовно-адміністративним органом мусульман з Криму. Організатори заходу — Представництво Президента України в Автономній Республіці Крим та Духовне управління мусульман Криму спільно з кримськотатарською громадою міста Києва.

Детальніше: https://ppu.gov.ua/press-center/prezydent-ukrainy-volodymyr-zelenskyy-ukrainski-voiny-musulmany-lidery-medzhlisu-krymskotatarskoho-narodu-ta-predstavnyky-musulmanskoho-dukhovenstva-provely-spilnyy-iftar/

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *