Поезія. Таке коротке і таке змістовне слово! Вона і втішить, і пригорне, і приголубить …

В рамках всеукраїнської інформаційно-просвітницької акції «Національний тиждень читання. Тиждень поезії» бібліотека-філія №2 запросила читачів  на  годину поезії «Поезія. Таке коротке і таке змістовне слово! Вона і втішить, і пригорне, і приголубить …».

Розпочали зустріч з прочитання вірша Василя Симоненка написаний 1955 році:

«Можливо, знову загримлять гармата,

І танк зімне пшеницю на лану,

І буде плакать і журитись мати,

Коли сини ітимуть на війну»

    У тиждень поезії як не пригадати творчість славетної української поетеси Ліни Костенко, яка 19 березня святкувала свій 94 рік народження. Присутні мали нагоду послухати про творчий шлях та життя талановитої майстрині слова.

Рядки з її віршів стали крилатими: «І все на світі треба пережити, бо кожен фініш – це по суті старт».

Учасники заходу декламували вірші своїх улюблених поетів. Наталя Бенц поділитися своєю творчістю  з присутніми, прочитала власний  вірш, на який автора надихнула краса рідного краю.

Під час заходу організатори влаштували конкурс з поетики. Провели конкурс «Скласти вірш за поданою римою».  Ось які рядки народилися у наших читачів:

«Прийшла весна

Розкрила крила

Перемогу принесла

Щастям нас накрила»

 «Красуня весна

Розгорнула крила

Надію нам несла

Й радістю накрила»

Поезія, як зазначено в ухвалі ЮНЕСКО, може стати відповіддю на найгостріші та найглибші духовні запити сучасної людини, але для цього необхідно привернути до неї якомога більше суспільної уваги.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *