Тільки пам’ять не сивіє…

22 березня 1944 року війська 5-ї гвардійської армії звільнили м. Первомайськ від гітлерівських окупантів. Близько 8 тисяч мешканців Первомайська захищали Батьківщину від окупантів на фронтах Другої світової війни.

Скільки б не минуло часу, але пам’ятні дні визволення Первомайщини та Миколаївщини від нацистських окупантів у Другій світовій війні назавжди залишаться одними зі світлих і визначних свят. Ці дні щирої вдячності і пошани всім, хто боровся і відстояв свободу і мирне життя майбутніх поколінь. Сьогодні наші серця наповнює щира гордість за батьків і дідів, які визволяли наш прекрасний край.  Ми складаємо глибоку шану ветеранам за непохитну силу духу, мужність і стійкість. 

До 80-річчя визволення Первомайщини та Миколаївщини від нацистських окупантів в Підгороднянській бібліотеці – філії укладено інформаційний список літератури «Тільки пам’ять не сивіє…», в якому  представлено твори друку, які нагадують про вже далекі, але такі болючі роки окупації нашого рідного міста, району, області нацистськими окупантами в 1941-1944 роках.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *