Єднаймо душі словом Кобзаря

Кожен українець чи українка, де б вони не жили на землі, знає ім’я великого земляка. Та й переважній більшості освічених неукраїнців воно також відомо. Усі визнають Тараса Григоровича Шевченка за пророка української нації. Як відзначив Олесь Гончар: «…Шевченко – це код нації, а в його «Кобзарі» закодовані самі генетичні основи нашої духовності,  невичерпний її потенціал. Кожен, хто, відкривши томик «Кобзаря», вживеться в буйний світ його образів, сягне в його розпечені недра, відчує: книгу цю написала людина, яка по крутизнах життя піднеслася до вершин мудрості, на верхогір’я людського духу».

До 210-ї річниці від дня народження Тараса Григоровича Шевченка  бібліотекарками сектору обслуговування дітей головної бібліотеки К. Кравчанко та А. Нескоромною було проведено бібліоурок «Єднаймо душі словом Кобзаря». Урок пройшов в онлайн форматі з вчителями та учнями 9-х класів Первомайської гімназії №2.

На заході згадали біографію великого письменника, а з презентації «Жінки в житті Тараса Шевченка» дізналися про його муз натхнення та щире кохання.

Також, на заході відбулись голосні читання поезії Кобзаря та було презентовано виставку-портрет «Віч-на-віч з письменником», на якій присутні мали змогу ознайомитись з літературою видатного творця.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *