Мінмолодьспорт закликав Раду Європи продовжити підтримку української молодіжної сфери

Провели засідання Керівного комітету проєкту Ради Європи «Молодь за демократію в Україні: Фаза IIІ».

Учасники засідання обговорили поточний стан молодіжної політики в Україні та молодіжному секторі Ради Європи та плани на 2024 рік. Також розглянули стан та перспективи реалізації проєкту «Молодь за демократію в Україні» (Фаза ІІІ).

Участь у заході взяли заступник Міністра з питань європейської інтеграції Андрій Чесноков, директор Департаменту молоді Ради Європи Тобіас Флессенкемпер, керівник Офісу Ради Європи в Україні Мачей Янчак, інші представники Мінмолодьспорту та Ради Європи. 

Проєкт Ради Європи «Молодь за демократію в Україні: Фаза III» впроваджується у межах Плану дій Ради Європи для України «Стійкість, відновлення та відбудова» на 2023-2026 роки.  

Він побудований на результатах та досвіді проєкту Ради Європи «Молодь за демократію в Україні» у 2020-2022 роках та розширює систематичний вплив шляхом зміцнення молодіжної політики, що заснована на підходах участі, та посилення молодіжної роботи під час війни та в післявоєнному контексті, враховуючи потреби молодих людей. 

Детальніше: https://mms.gov.ua/news/minmolodsport-zaklykav-radu-ievropy-prodovzhyty-pidtrymku-ukrainskoi-molodizhnoi-sfery

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *