СКРИНЬКА ТЕПЛА ВІД ДИТЯЧОГО СЕРДЕНЬКА

«Подаруй тепло свого серденька» – саме таким девізом стало для всіх вихованців та викладачів КЗ «Кінецьпільська дитяча школа мистецтв» в передсвяткові дні  святого Валентина. І нехай сьогодні хоч і немає свят та дарувати краплинку тепла та радості просто необхідно.

Акція ««ВІД СЕРЦЯ ДО СЕРЦЯ» була оголошена в КЗ «Кінецьпільська ДШМ» протягом тижня з 05.02.24р по 12.02.24р. Діти вирішили подарувати свою любов, тепло дитячого серденька воїнам, які боронять нашу країну. «Ми надішлемо воїнам наші малюнки, «сердечка-Валентинки», нехай їх оберігають, загрівають та додають сили. Ми завжди безмірно вдячні їм за можливість спати в своєму ліжку, ходити до школи, займатися улюбленою справою. І смаколики для наших воїнів ОБОВ’ЯЗКОВО» – так вирішили всі.

За цей період була відкрита «СКРИНЬКА ТЕПЛА ВІД ДИТЯЧОГО СЕРДЕНЬКА». Кожен мав нагоду покласти до скриньки від щирого серця чи то цукерки, чи тістечка, чай, навіть теплі шкарпетки. Діти з задоволенням виготовляли «сердечка-валентинки» своїми руками, малюнки та вкладали туди теплі слова любові та вдячності нашим воїнам- захисникам. Долучитися до наповнення «скриньки тепла» виявилося чимало. Тому сьогодні 13 лютого було відправлено в місця бойових дій цілих дві «Скриньки тепла від дитячого серденька».

Нехай це буде маленькою краплинкою великої справи, наближення ПЕРЕМОГИ від Кінецьпільської дитячої школи мистецтв.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *