Без любові немає життя

«Без любові немає життя» – казав В. Сосюра. Цей вислів справедливий. Саме ця аксіома життя оспівана в творах українських поетів та письменниківПоети-це провідники сили кохання, це апостоли, які розносять на своїх могутніх крилах віру в те, що світ спасеться любов’ю, вірністю, коханням…

Вони   передають чудовою мовою свої емоції, які «матеріалізуються»  і ллються до інших людей, “заряджають” їх тим духовним станом, що пережив поет. Тому спілкування з поезією збагачує духовний світ людини й неодмінно — додає йому шляхетності. “Зів’яле листя” Івана Франка; “Стояла я і слухала весну», “Лісова пісня” Лесі Українки; «Маруся Чурай», «Світлий сонет» Ліни Костенко — всі ці поезії сповнені почуттям — безумовно, реальним, іноді світлим, іноді болючим, коли взаємним, а коли й нерозділеним.

До дня закоханих в міській бібліотеці-філії №4 оформлено книжкову виставку Українські класики про кохання: «Кохання це…»

 Запрошуємо  читачів до бібліотека, аби  перечитати класичну літературу та  прозу про кохання, ознайомитися з любовною лірикою українських поетів. Також  дізнатись, як любили та переживали палке, а іноді й трагічне почуття кохання видатні люди.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *