СІТКИ, ЯКІ РЯТУЮТЬ ЖИТТЯ

Українці – сильні духом. Війна не роз’єднала, а згуртувала людей, які не впадають у відчай, а понад усе вірять у перемогу над агресором і намагаються всіма можливими способами її наблизити, допомогти нашим мужнім захисникам та захисницям, що боронять країну від російської орди.

Працівниками Палацу культури «Фрегат» було проведено різдвяно- новорічний мистецький проєкт «Незламні йдем у переможний рік», під час якого зібрано 7740 гривень на допомогу ЗСУ. Ми щиро вдячні батькам та вихованцям творчих колективів народного ансамблю бального танцю «Натхнення» (керівник-Віталій Бесараб), хореографічного колективу «Dance Way» (керівник – Анна-Марія Дратковська), хореографічного колективу «Modern» (керівник – Марина Кріпак), вокальному ансамблю «Кум та веселі кумасі» (керівник – Оксана Лісовець), народному вокальному ансамблю «Райдуга» (керівник – Олексій Карабуза) і працівникам Палацу культури та небайдужим громадянам, які внесли посильний внесок в наближення Перемоги.

Згідно рішення колективу, дані кошти були використані для придбання матеріалів і  виготовлення маскувальних сіток.

 Кожного дня виконується дуже кропітка робота: нарізання стрічок, заплетення їх в сітку. Маскувальні сітки – це важливий елемент забезпечення безпеки та успішного виконання завдань Збройних Сил. Вони використовуються для маскування техніки, позицій та об’єктів військового значення, щоб зробити неможливим їх виявлення та нейтралізацію противником. Маскувальні сітки допомагають зберегти життя та здоров’я військовослужбовців, забезпечуючи їхню безпеку та ефективність у бойових умовах.

Дякуємо кожному за допомогу!

В такий нелегкий час дуже важливо згуртуватися для досягнення спільної мети та допомагати нашим ЗСУ.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *