В Україні затвердили Типову освітню програму з музичного мистецтва для початкової мистецької освіти

Міністерство культури та інформаційної політики затвердило Типову освітню програму з музичного мистецтва початкової мистецької освіти середнього (базового) підрівня загального мистецького спрямування.

Її метою є ознайомлення з явищами музичної культури та формування власного ставлення до них, розвиток музичних умінь та навичок, достатніх для їх практичного застосування та активного самовираження через індивідуальну та/або колективну творчість.

Програму можуть використовувати мистецькі школи, які здійснюють навчання за напрямом музичного мистецтва, для формування власних освітніх програм середнього (базового) підрівня загального мистецького спрямування. Її розробив колектив фахівців, і вже понад рік програма проходить апробацію в мистецьких школах.

Освітні програми мистецьких шкіл, розроблені на основі Типової освітньої програми, не потребують додаткового затвердження органами управління.

З документом можна ознайомитися за посиланням

Джерело: https://mcip.gov.ua/news/v-ukrayini-zatverdyly-typovu-osvitnyu-programu-z-muzychnogo-mystecztva-dlya-pochatkovoyi-mysteczkoyi-osvity/

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *