Турнір з міні-футболу пам’яті воїна ЗСУ, футболіста Олега Монастирського

9 грудня 2023 року у спорткомплексі «Фрегат» у Первомайську під патронатом міського голови Олега Демченка відбувся турнір з міні-футболу пам’яті воїна Збройних Сил України, футболіста Олега Монастирського, який загинув захищаючи Батьківщину від зазіхань ворогів. Олег з дитинства грав у футбол, воротар багатьох футбольних команд міста Первомайська, районів та областей, який також представляв Україну на міжнародних змаганях.

Участь в турнірі з міні-футболу пам’яті Олега Монастирського взяли чотири дитячі команди: ДЮСШ, «Victory», «Торпедо», «Все для даху», а також чотири дорослі. Серед яких: військові, ветерани футболу Первомайська, друзі та одноклубники Олега Монастирського, ветерани футболу Миколаївки Одеської області.

Під час урочистостей до присутніх звернувся міський голова із словами подяки. Він наголосив, що турнір має на меті вшанувати світлу пам’ять Героя, який віддав життя за спокій і захист майбутнього прийдешнього покоління українців. Також перед учасниками змагань взяла слово сестра Олега Монастирського. Вона згадала свого брата, його жагу до занять футболом і зауважила, що юні футболісти нагадали їй його. Адже вони з таким самим завзяттям і бажанням перемогти грали на полі.

Після вітальних слів усі присутні у залі долучились до хвилини мовчання, вшановуючи пам’ять Олега Монастирського і усіх Героїв, які віддали життя за волю й незалежність України.

У ході урочистостей, виконуючи почесну місію Олег Демченко спільно із батьком загиблого Героя нагородив учасників змагань пам’ятними медалями, грамотами та цінними подарунками найкращих спортсменів турніру. Окрім цього, міський голова передав спортивний інвертар, присутнім на заході військовослужбовцям, які звертались до очільника Первомайської громади з таким проханням.

В свою чергу, керівник міської Асоціації футболу Микола Флакей вручив міському голові Олегу Демченку подяку від імені обласної Асоціації футболу за внесок в розвиток цього виду спорту та активне сприяння його популяризації серед молоді.

Ми усі маємо пам’ятати завдяки кому продовжуємо жити в спокої та мирі. Адже наші воїни, герої, захисники і захисниці кладуть свої життя на вівтар свободи і незалежності України. Боротьба триває, але перемога обов’язково буде за нами.

Вічна слава Героям! Пам’ять про їхні подвиги вічно житиме у наших серцях!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *