Їм у віках судилося безсмертя

День Гідності та Свободи — свято в Україні, що святкується щороку 21 листопада на честь початку двох революцій: Помаранчевої революції (початок 22 листопада 2004 року) та Революції Гідності (акція студентів та громадських активістів розпочалася 21 листопада 2013 року). Це вшанування патріотизму і мужності громадян, які восени 2004 року та у листопаді 2013 року – лютому 2014 року постали на захист демократичних цінностей, прав і свобод людини і громадянина, національних інтересів України та її європейського вибору. Цим подіям  присвячена виставка «Їм у віках судилося безсмертя», яка організована в читальному залі бібліотеки-філії №2.

Користувачі можуть ознайомитися з друкованими виданнями, представленими на даній експозиції.

Ми просто не маємо права промовчати та не говорити про ці події. Бо тоді про це будуть говорити інші і це буде зовсім інша історія

Ми повинні робити все для того, щоб зберегти і донести нащадкам, якою ціною виборювалася наша Незалежність, об’єктивну інформацію про доленосні події в Україні початку ХХІ століття, розвивати бажання стати гідними громадянами України.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *