Спортивні змагання «До перемоги разом із ЗСУ»

     5 листопада 2023 року на майданчику зі штучним покриттям дитячо-юнацької спортивної школи пройшли спортивні змагання «До Перемоги разом із ЗСУ», які проходили за ініціативи та під патронатом міського голови  Олега Демченка.

       На урочисте відкриття завітали міський голова Олег Демченко,  заступник міського голови Володимир Рябченко, начальник відділу у справах молоді, фізичної культури та спорту, управління культури, національностей, релігій, молоді та спорту міської ради Євген Романов.

        Змагання відкрились під звучання Державного Гімну України.

        З вітальним словом до учасників звернувся міський голова Олег Демченко, який привітав спортсменів з початком змагань та побажав витримки, сили та бійцівського духу, задля досягнення найвищих вершин в спорті. Наголосив, що підтримка Збройних Сил України є пріоритетним  завданням міської влади. Подякував військовим та силовикам за можливість проводити спортивні змагання в нашій громаді.

       Учасники хвилиною мовчання вшанували українських воїнів, які не повернулися з поля бою та гучними оплесками подякували Збройним Силам України за можливість займатись та проводити змагання.

        В змаганнях взяли участь команда військових, Первомайського районного відділу головного управління Національної поліції  в Миколаївській області та команда «ГАРД» Добровольчого формування Первомайської міської територіальної громади «ГАРД».

        Програма  змагань включала  турнір з міні-футболу (4+1), перетягування канату  та підняття гирі «Гвардійський ривок» (24 кг).

         В напруженій боротьбі І загальнокомандне місце завоювала команда Первомайського районного відділу головного управління Національної поліції  в Миколаївській області, ІІ – команда «ГАРД» Добровольчого формування Первомайської міської територіальної громади «ГАРД», ІІІ– військові.

         Міський голова нагородив команди переможці та учасниці змагань кубками, грамотами та подарунками кращим спортсменам.

До Перемоги разом із ЗСУ!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *