Там де живе рідна мова, живе український народ

Відповідно до Указу Президента Україна  святкує Дня української писемності та мови 27 жовтня.

Українська мова вижила попри заборони, переслідування, зневажливе ставлення, підступні дії. Першого січня 1990 року набув чинності Закон про мови в Українській РСР, де вперше йдеться про надання українській мові статусу державної. Пізніше, з набуттям незалежності, цей статус підтверджений і статтею десятою Конституції України.

Сьогодні українська мова посідає важливе місце в житті суспільства. Вона належить до числа найрозвиненіших мов світу, за звуковими особливостями є однією з наймилозвучніших. За числом носіїв наша мова входить до першої двадцятки світових мов. Нею говорять не лише в Україні, а й на всіх континентах, куди доля закинула наших земляків.

 Бібліотека-філія №2 підготувала для користувачів бібліотеки огляд новинок сучасної української літератури «Читай українське! Українською читай!» Вивчаймо нашу мову, пишаймося нею!. Допоможуть Вам у цьому видання, що представлені на книжкових виставках в читальних залах бібліотеки :  «Там де живе рідна мова, живе український народ», «Із слова починається людина. Із мови починається мій рід».

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *