Відбулось покладання квітів до «Вічного вогню», Пам’ятного знаку «Героїв Небесної Сотні» та до Дошки пошани «Героям Слава» напередодні 79-ї річниці Дня визволення України від фашистських загарбників

Напередодні 79-ї річниці Дня визволення України від фашистських загарбників та їх союзників, 27 жовтня 2023 року, у меморіальному комплексі «Сквер Перемоги», в знак пам’яті та вдячностi, усім загиблим в роки Другої світової війни, відбулось покладання квітів до «Вічного вогню», Пам’ятного знаку «Героїв Небесної Сотні» та до Дошки пошани «Героям Слава».

Варто зазначити, що цей пам’ятний день присвячений подіям, які відбулися під час Другої  світової війни. Саме на українській території проходили вирішальні битви, які відіграли важливу роль у ході військових дій. Саме 28 жовтня 1944 року після 15 наступальних операцій стратегічного та фронтового масштабу, землі України були повністю звільнені від фашистських загарбників та їх союзників.

 Участь в пам’ятному віче та покладанні квітів взяли, очільник Первомайської територіальної громади Олег Демченко, перший заступник міського голови Дмитро Малішевський, заступник міського голови Володимир Рябченко, депутати, представники органів місцевого самоврядування, працівники освітянської і медичної галузі, учасники добровольчого військового формування, а також громадськість міста.

О 9:00 годині присутні хвилиною мовчання вшанували пам’ять про всіх тих, хто загинув від рук жорстоких загарбників минулого та сучасності, а також Державним гімном України  згадали тих, хто боронить нашу рідну неньку від російських окупантів.

Після чого, міський голова звернувся до мешканців та гостей Первомайської громади. Він зазначив, що сьогодні ми віддаємо шану українцям, які боролись і перемогли нацизм у роки Другої світової війни. Дякуємо тим, хто в тилу самовідданою працею наближав розгром ворога та допомагав піднімати Україну з руїн. А також згадав всіх хто б’ється за Україну сьогодні. Адже, сучасні захисники і захисниці виявились гідними слави своїх героїчних предків. Для них найвищим законом буття є і залишається захист рідної України, її свободи і незалежності.

 Так, в ході заходу, усі присутні долучились до покладання живих квітів до «Вічного вогню» в Меморіальному комплексі «Сквер Перемоги», до Пам’ятного знаку «Героїв Небесної Сотні» та до Дошки пошани «Героям Слава», у пам’ять про усіх тих відважних людей, які боролися за Незалежність рідної неньки та увійшли в історію України, як символ і взірець героїзму, жертовності та патріотизму.  

Джерело: http://pervomaisk.mk.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *