Турнір з міні-футболу «Золота осінь»

      22 жовтня 2023 року в місті Первомайську  на футбольному майданчику зі штучним покриттям мікрорайону «Коротченко» пройшов турнір з міні-футболу «Золота осінь», за ініціативи депутата міської ради Валерія Косовського.

       В рамках проведення турніру пройшов товариський матч між молодіжною командою «Дербі» та командою «Ветеран» (60+), де перемогу здобула молодь з рахунком 9:6, які були нагороджені грамотами за зайняті місця. Також були нагороджені кращі гравці з кожної команди.

      Далі турнір продовжився за участі аматорських команд: «Торпедо» (Первомайськ), «Побузьке» (Кіровоградська область), «Ветеран» (Первомайськ) та «Маринівка» (Вознесенський район). 

      Футболісти та глядачі хвилиною мовчання вшанували пам’ять українських воїнів, які не повернулися з поля бою та гучними оплесками подякували Збройним Силам України за можливість  проводити змагання.

      Протистояння команд пройшли в  атмосфері протистояння та з запалом до перемоги. За результатами змагань перше місце завоювала команда «Торпедо», друге місце – Маринівка, третє – «Побузьке».

       Голова асоціації футболу міста Миколою Флакеєм спільно з депутатом міської ради Валерієм Косовським  нагородили учасників  турніру, також були відзначені кращі гравці турніру.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *