Турнір з футболу на Кубок пам’яті  Почесного громадянина міста Первомайська, Заслуженого тренера України Л. Кривицького

15 жовтня 2023 року в місті Первомайську  пройшов турнір з футболу на Кубок пам’яті Почесного громадянина міста Первомайська, Заслуженого тренера України Л. Кривицького.

        На урочисте відкриття змагань завітав міський голова Олег Демченко, перший заступник міського голови Дмитро Малішевський, заступник міського голови Володимир Рябченко.

      Міський голова привітав учасників змагань з початком турніру, побажав надалі здобувати лише найвищі нагороди,  подякував Збройним Силам України за можливість проводити змагання на території нашої громади.

      Футболісти та глядачі хвилиною мовчання вшанували пам’ять українських воїнів, які не повернулися з поля бою та гучними оплесками подякували Збройним Силам України за можливість займатись та проводити змагання.

      Протистояння команд пройшли в дружній атмосфері  та з запалом до перемоги.

За результатами змагань перше місце завоювала команда «Юність» (Любашівка), друге місце – ДЮСШ Первомайськ, третє – «Все для даху» Первомайськ.

       Перший заступник міського голови Дмитро Малішевський, спільно з головою асоціації футболу міста Миколою Флакеєм, нагородив учасників  турніру, також були відзначені кращі гравці.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *