Чари мистецтва

Щороку, у другу неділю жовтня, майстри пензля відзначають День художника України.

У цей день, звичайно ж, прийнято говорити про роль образотворчого мистецтва в культурному розвитку всього людства.

Цей досконалий і неповторний вид творчості є одним з головних у сучасному світі. За допомогою своїх робіт художники передають внутрішні переживання, красу і недоліки навколишнього світу, намагаються достукатися до людей, малюючи свої картини.

Історія українського живопису дуже багата. Безліч художників України в своїй творчості досягли світового визнання. Вони є майстрами графіки, пластики, абстракції, проявляючи себе у різних напрямках цього мистецтва.

День художника України можуть по праву відзначати люди, чиї твори стали невід’ємною частиною світового фонду живопису. Потенціал сучасних вітчизняних художників також вартий уваги, адже багато з них організовують свої виставки не тільки на Батьківщині, а й за кордоном — у найвідоміших виставкових центрах. При цьому вони залишаються пізнаваними й самобутніми.

До Дня художника в читальній залі Головної  бібліотеки оформлена книжкова виставка «Чари мистецтва». В експозиції представлено літературу, що висвітлює питання образотворчого мистецтва, інформацію про найвідоміших художників України і нашого земляка Народного художника України, заслуженого художника України, лауреата  Національної премії України ім. Т.Г. Шевченка, Почесного громадянина нашого міста, члена Національної спілки художників України Андрія Даниловича Антонюка.  В цьому році йому виповнилося б 80 років. Виставка експонується за адресою: вул. Грушевського, 1.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *