1 жовтня 2023 року Україна вперше за новим стилем святкуватиме День захисників і захисниць України, День українського козацтва та Покрови Пресвятої Богородиці

1 жовтня 2023 року Україна вперше за новим стилем святкуватиме День захисників і захисниць України, День українського козацтва та Покрови Пресвятої Богородиці. Цього дня прийнято згадувати не лише героїв сьогодення, які щодня боронять кордони нашої держави від країни-агресора, але й ветеранів Другої світової війни, наших предків козаків, які виборювали право на незалежність.

Напередодні свята, 29 вересня 2023 року, в міському Центрі культури та дозвілля ім. Є. Зарницької відбулись урочистості присвячені Дню захисників і захисниць України. Присутні у залі хвилиною мовчання вшанували пам’ять тих, хто віддав своє життя за волю і суверенітет нашої Батьківщини.

У вітальному слові очільник громади Олег Демченко побажав усім бути сильними, мужніми, відважними та мудрими, щоб Янгол охоронець та Пречиста Богородиця оберігала і захищала. Він подякував захисникам і захисницям за мужність та героїзм, які вони проявляють захищаючи незалежність та цілісність нашої держави, згадав неоціненний подвиг загиблих земляків. Вічна пам’ять їм та всім оборонцям рідної землі, які в різні роки та століття ціною свого життя виборювали мир в Україні.

Окрім цього, з нагоди свята за сумлінну працю, високий професіоналізм, якісне виконання своїх обов’язків, вагомий особистий внесок у зміцнення української державності, активну громадянську позицію та з нагоди Дня захисників та захисниць України, грамотами і подяками виконавчого комітету Первомайської міської ради, а також цінними подарунками було нагороджено військовослужбовців, правоохоронців та членів добровільного формування.

По закінченню урочистої частини заходу на аудиторію чекали виступи місцевих творчих колективів.

Наші військовослужбовці, які зараз знаходяться на передових позиціях захисту суверенності України та безпеки її мешканців, також отримають подяки і цінні подарунки від виконавчого комітету Первомайської міської ради. Усі презенти були передані керівному складу бойового підрозділу, що забезпечить їх доставку до адресатів.

В свою чергу, закликаємо громаду у День захисників і захисниць України, День українського козацтва та Покрови Пресвятої Богородиці, а саме 1 жовтня, вшанувати пам’ять всіх полеглих захисників, що віддали життя у боротьбі за нашу незалежність. Адже українські захисники й захисниці сьогодні уособлюють героїзм та відвагу воїнів багатьох поколінь, воїнів різних країн – усіх, хто протягом століть боронив ідеали свободи, відстоював державність і виборював незалежність.Вірмо у Збройні сили України та молімося за наших захисників!    

Джерело: http://pervomaisk.mk.ua/n/1_zhovtnya_2023_roku_ukraina_vpershe_za_novim_stilem_svyatkuvatime_den_zakhisnikiv_i_zakhisnits_ukraini_den_ukrainskogo_kozatstva_ta_pokrovi_presvyatoi_bogoroditsi

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *