Шляхами партизанської слави

22 вересня, щорічно, в Україні відзначається День партизанської слави. Це свято людей сильних духом із чистою совістю, які не шкодували життя для перемоги над ненависним ворогом. Згідно з архівними документами, в роки війни на території України налічувалося до 1 мільйона партизан. Такий активний спротив окупаційному режиму з боку мирного населення виник внаслідок нещадного терору, масових вбивств.

Перші загони партизанів з’явились в Україні восени 1941 року під Черніговом та Сумами під керівництвом Миколи Попудренка  та Сидора Ковпака.  Партизанські загони та підпільні  організації  у роки Другої світової війни нанесли непоправні збитки живій силі, інфраструктурі та техніці противника, здійснили неоціненний внесок у наближення Великої Перемоги над нацистськими окупантами та їх союзниками . 

У День партизанської слави ми вшановуємо подвиг героїв, які ризикували життям у тилу ворога. До цієї дати Кінецьпільська бібліотека-філія оформила виставку художніх творів «Шляхами партизанської слави».

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *