Артмайдан. Місто, що наближає Перемогу

16 вересня Первомайськ відзначив 347 річницю від дня заснування. На площі перед Палацом культури «Фрегат» відбулась культурно-мистецька акція «Артмайдан. Місто, що наближає Перемогу».

Під час проведення заходу працювали локації: Патріотичний квартал(збір коштів на допомогу ЗСУ),Мистецький квартал (фотозони та майстер клас «Патріотичні долоньки»), Ретро квартал –виставка «Особистості мого міста»,Аква квартал «Кольори,що дають надію(аква грим),Дитячий квартал (вікторина та ігрова програма), Смачний квартал (ярмарка-продаж). Розпочалось дійство флешмобом «Єдині-горді-незалежні» у виконанні вихованців хореографічного ансамблю «MODERN» та Гімном міста Первомайськ. Далі жителі мікрорайону поринули в роботу всіх локацій. Щиро дякуємо за участь батькам, вихованцям та керівникам колективів : «MODERN» (Марина Кріпак) , «Натхнення» (Віталій Бесараб) та «Dance Way»
(А .Дратковська).

Окремо вирізнявся козацький стіл, дбайливо приготований учасниками вокального ансамблю «Кум та веселі кумасі» (Оксана Лісовець). Також,за участі Дитячої школи мистецтв(Олена Васильєва), пройшла акція «Нездоланні, Незламні, Незалежні» – дитячі малюнки для захисників України. Дитячий квартал вирував разом з Сергієм Сербіновічем та Ольгою Толстовою.

Тож,ми дякуємо всім. Кожному і кожній. Усім, хто працює на своєму місці. Хто тримає свій фронт. У єдності. Заради спільної мети. Допомагаючи один одному. Вболіваючи за своє місто. За свою землю.

Заради Перемоги!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *