Змагання футбольних ветеранів. «Кубок друзів» з футболу Первомайськ 2023

2 вересня 2023 року на футбольному полі села Грушівка  відбувся розіграш «Кубка друзів Первомайськ 2023» серед ветеранів футболу. В  змаганнях взяли участь команди ветеранів «Миколаївка» (Одеська область), «Первомайськ» та команда ветеранів Збройних сил України (Київ).        .

     На урочисте відкриття змагань завітав міський голова Олег Демченко, перший заступник міського голови Дмитро Малішевський, староста села Грушівка Олександр Бадера та начальник відділу у справах молоді, фізичної культури та спорту Євген Романов.

      Міський голова привітав учасників змагань з початком турніру, побажав надалі здобувати лише найвищі нагороди,  подякував Збройним Силам України за можливість проводити змагання на території нашої громади.

       Учасників змагань також привітав перший заступник Дмитро Малішевський та староста села Олександр Бадера.

      Футболісти та глядачі хвилиною мовчання вшанували пам’ять українських воїнів, які не повернулися з поля бою та гучними оплесками подякували Збройним Силам України за можливість займатись та проводити змагання.

        В рамках урочистого відкриття міський голова нагородив капітана команди ветеранів Збройних сил України  грамотою за вагомий вклад в розвиток ветеранського футболу Олександра Вьюника, який подякував міській владі і особисто міському голові за організацію проведення турніру.

        В свою чергу голова асоціації футболу міста Первомайська Микола Флакей нагородив міського голову грамотою за підтримку спортивного життя в громаді.

       Протистояння команд розіграшу  Кубка пройшли в дружній атмосфері  та з запалом до перемоги.

       За результатами змагань команда ветеранів «Миколаївка» посіла ІІІ місце, команда ветеранів Збройних сил України посіла ІІ місце, Кубок завоювала команда ветеранів «Первомайськ».

       Перший заступник    міського голови Дмитро Малішевський, спільно з головою асоціації футболу міста Миколою Флакеєм, нагородив учасників  розіграшу Кубка, також були відзначені кращі гравці розіграшу Кубка.

Разом до перемоги!!!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *