Вони полягли за вільну Україну

Щороку, 29 серпня, в Україні відзначається День пам’яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України. Цей день встановлено для увіковічення героїзму військовослужбовців і добровольців, котрі віддали життя за Батьківщину, як нагадування про одну із найкривавіших подій війни на сході України – Іловайську трагедію.

Ми пам’ятаємо кожного, хто віддав та віддає своє життя, захищаючи Україну. Це день для гідного вшанування їхньої пам’яті. День, коли кожен українець може подякувати загиблим захисникам та виявити пошану, вдягнувши символічний сонях пам’яті та схиливши голову під час хвилини мовчання.

 Міська бібліотека-філія №2 презентувала користувачам бібліотеки викладку літератури «Вони полягли за вільну Україну». На абонементі для дорослих головної бібліотеки КЗ “Публічна бібліотека” розгорнуто книжкова виставка-пам’ять  “…Душу і тіло ми положимо за нашу свободу”.   У читальному залі підготовлена тематична поличка “Зелений коридор смерті”. До уваги користувачів твори друку  про ті трагічні події. Кінецьпільська бібліотека-філія оформила викладку літератури «Героям слава»                                                                                                       

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *