Розіграш Кубка міста з мініфутболу сезону 2023

20 серпня 2023 року на спортивному майданчику політехнічного коледжу відбулись фінальні ігри розіграшу Кубку міста Первомайська з мініфутболу. В першому півфіналі зустрілись команда «Сила» та «Цитадель», в другому «Ветеран» та «Кінецпіль». В напруженій боротьбі до фіналу вийшли команди «Сила» та «Ветеран».
Протистояння команд-фіналістів розіграшу Кубка закінчилось впевненою перемогою команди «Сила», яка стала володарем Кубка міста Первомайська з мініфутболу сезону 2023 року.
На фінальну гру, а також на церемонію нагородження, завітав міський голова Олег Демченко, заступник міського голови Володимир Рябченко та начальник відділу у справах молоді, фізичної культури та спорту Євген Романов.
Міський голова привітав учасників змагань з завершенням турніру, побажав надалі здобувати лише найвищі нагороди та подякував Збройним Силам України за можливість проводити змагання на території нашої громади.
В рамках церемонії нагородження відбулось нагородження переможців та призерів Першості міста з мініфутболу, де були нагородженні команда «Сила» – І місце, команда «Кінецьпіль» – ІІ місце, та команда «Мигія» за ІІІ місце.

Міський голова, спільно з головою асоціації футболу міста Миколою Флакеєм, нагородив фіналіста розіграшу Кубка з мініфутболу – команду «Ветеран», та володаря Кубка – команду «Сила». Також були відзначені кращі гравці розіграшу Кубка.Разом до перемоги!!!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *