Історичний колаж «Вимріяна поколіннями – Конституція України»

До Дня Конституції України,  в Первомайській бібліотеці-філії №3 для користувачів бібліотеки, бібліотекаром Людмилою Волох проведено історичний колаж  «Вимріяна поколіннями – Конституція України», де

присутні ознайомилися  з історичними передумовами прийняття Основного Закону України, простежили  шлях, пройдений нашою державою від Конституції Пилипа Орлика до прийняття нової Конституції України.

Також було оформлено книжкову виставку «Основний Закон держави». Виставка дає можливість зрозуміти, яким важливим і важким був процес створення власної Конституції та відображає найважливіші шляхи становлення українського конституціоналізму, що триває і зараз.

День Конституції – не просто свято нормативного акту, а день, коли було затверджено права і свободи громадян України. Конституція – це основний державний документ, який визначає державний устрій, порядок і принципи функціонування органів влади, виборчу систему, права й обов’язки держави, суспільства та громадян.

Конституція України – це не лише Закон законів, це подальший розвиток і вдосконалення суспільства, головний оберіг державності і демократії, гарант незалежності і соборності України.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *