День скорботи і вшанування пам’яті жертв війни в Україні

Щороку 22 червня український народ вшановує світлу пам’ять мільйонів земляків, життя яких обірвала війна, що розпочалась у 1941 році між нацистською Німеччиною та Радянським Союзом і стала найтрагічнішим етапом Другої світової війни.

Кожен раз в цей День ми згадуємо, згадуємо про тих, хто так і не повернувся з цієї війни. Про тих, хто кров’ю і потом відстоював нашу перемогу. Про тих, хто першим прийняв на себе цей страшний удар і про тих, чиї життя були покалічені і зруйновані війною.

В Первомайській міській бібліотеці-філії №3 бібліотекаром  Людмилою  Волох до Дня скорботи і вшанування пам’яті жертв війни в Україні, було створено тематичну викладку книг,  де представлено книги про  початок Другої світової війни, хронологію етапів війни та український визвольний рух в роки Другої світової війни.

Сьогодні, потерпаючи від російської  військової агресії в нашій і країні, ми особливо гостро усвідомлюємо ціну свободи, миру та безпеки. Кращі сини і доньки українського народу знову, зі зброєю в руках, захищають наші кордони, нашу свободу, наш власний демократичний вибір.

День скорботи і вшанування пам’яті жертв війни в Україні   – чергове нагадування тим, хто нині живе на Землі про те, яка нещадна і жорстока війна.

 Всі, хто здобував Перемогу, навічно залишаться у вдячній пам’яті нащадків, а спомин про них передаватиметься з покоління в покоління.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *