Церемонія урочистого нагородження команд переможців та призерів Кубку губернатора Віталія Кіма «Разом до Перемоги!»

19 червня відзначається  Всесвітній день дитячого футболу, проголошений Дитячим фондом ООН (ЮНІСЕФ) та Міжнародною федерацією футбольних асоціацій (ФІФА) з метою привернення уваги світової спільноти до проблем дітей і пропаганди здорового способу життя серед молоді.

       В рамках відзначення свята відбулась церемонія урочистого нагородження команд переможців та призерів  Кубку губернатора Віталія Кіма «Разом до Перемоги!».

      Більше 80 дитячих команд різних вікових категорій області протягом трьох тижнів у заздалегідь визначених локаціях Миколаївської області змагались за потрапляння до фіналу Кубку губернатора Віталія Кіма «Разом до Перемоги!». І вже відбулися фінали та визначилися переможці.

        Юні футболісти, тренери та батьки хвилиною мовчання вшанували пам’ять українських воїнів, які не повернулися з поля бою та гучними оплесками подякували Збройним Силам України за можливість займатись та проводити змагання.

      На урочистості завітав міський голова Олег Демченко, заступник міського голови Володимир Рябченко.      В урочистій обстановці міський голова привітав спортсменів зі здобутими перемогами, побажав і надалі проявляти бійцівський характер, наполегливість та волю до перемоги.

       Команди переможці та призери нагородженні пам’ятними кубками, грамотами та солодощами.

Команди:

      Вікова категорія 2007-2008 р.н. вища ліга – І місце – Футбольна академія «Victory» (Первомайськ), старший тренер Анатолій Халковський.

      Вікова категорія 2011-2012 р.н. вища ліга –  І місце – Футбольний клуб «Дербі» (Первомайськ), тренер Андрій Кривогуз.

      Вікова категорія 2011-2012 р.н. перша ліга –  І місце – Футбольний клуб «Торпедо» (Первомайськ), тренер Сергій Федорченко.

      Вікова категорія 2011-2012 р.н. перша ліга –  ІІ місце – ДЮСШ «Первомайськ», тренер Іван Мілько.

     Вікова категорія  2009-2010 р.н. перша ліга – ІІ місце – Футбольна академія «Victory» (Первомайськ) , тренер Олександр Тейшан .

      Вікова категорія 2013-2014 р.н. вища ліга –  І місце   ФК «Все для даху» (Первомайськ), тренер Євген Доценко.      Вікова категорія 2013-2014 р.н. перша ліга – ІІІ місце – Футбольна академія Victory (Первомайськ), тренер Савко Ігор.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *