Всеукраїнський дитячий літературний конкурс «Творчі канікули-2023»

Якщо Вам від 11 до 18 років, Ви є активною, творчою, креативною, люблячою не лише читати, а й писати власні твори дитиною – тоді Вам саме сюди.

1 червня стартував Всеукраїнський дитячий літературний конкурс «Творчі канікули-2023».

         Завданням Конкурсу є: самоідентифікація дитини як невід’ємної частини українського суспільства; розвиток інтелектуального потенціалу України; пошук дієвих та гармонійних форм національно-патріотичного виховання; збереження культурної спадщини України, залучення широкого загалу дітей та підлітків до активної участі в культурному житті країни; підвищення культурного рівня дітей.

         Конкурс проводиться у 7 номінаціях:

1.     «Знайомтеся — це ми!»

2.     «Моя Україна: з вірою у Перемогу»

3.     «Природа — джерело натхнення та краси»

4.     «І в кожному із нас уже живе філософ!»

5.     «Моя майбутня професія»

6.     «Безмежний світ моєї уяви»

7.     «Далі буде? Ні, «далі» — вже є!»

            Конкурс проводиться з 1 червня по 15 листопада 2023 року у два тури: перший – з 1 червня по 15 вересня на обласному рівні; другий, підсумковий – з 15 вересня по 15 листопада в місті Києві.

Роботи учасників приймаються до 30 cерпня 2023 року включно.

        Учасники Конкурсу кожної вікової категорії готують прозовий або поетичний  твір, який за темою відповідає певній номінації.

        Переможці Конкурсу нагороджуються дипломами та подарунками. Крім переможців Головне журі відбирає та рекомендує кращі роботи учасників другого туру для подальшої публікації у збірнику.

        За роз’ясненнями та більш детальною інформацією чекаємо на Вас в секторі обслуговування дітей Головної бібліотеки міста.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *