Підсумки обласного фестивалю дитячої творчості «Art-mix»

З 01 по 06 червня 2023 року дистанційно відбувся восьмий обласний фестиваль дитячої творчості «Art-mix». Захід проводився з метою розвитку та популяризації дитячої творчості, формування художніх смаків на кращих зразках української й світової культурної спадщини та сучасного мистецтва, патріотичних почуттів, сприяння творчій самореалізації та підвищення виконавської майстерності учасників.

Цього року зареєстровані суттєві зміни до «Положення про проведення обласного фестивалю «Art-mix», згідно з якими присуджується лише одна нагорода «Гран-прі». Членам журі було складно визначити одного найкращого учасника – лауреата Гран-прі, тому що дуже багато номерів та робіт заслуговують найвищої нагороди. У звʼязку з цим, для визначення найкращих учасників, ухвалено рішення надавати І місце з відзнакою та І місце.

Переможці конкурсу нагороджені дипломами управління культури, національностей та релігій Миколаївської обласної державної адміністрації, Миколаївського обласного центру народної творчості та культурно-освітньої роботи.     

Номінація «Малі форми вокальних ансамблів»:

І вікова категорія: І місце з «відзнакою» – вокальний ансамбль «Калинове зерня», комунальний заклад «Центр культури ім. Є. Зарницької»;

ІІ вікова категорія: І місце – Зразковий вокальний ансамбль «Симфонік» комунального закладу «Центр культури ім. Є. Зарницької».

«Вокальне мистецтво»

Номінація «Солісти-вокалісти»:

І вікова категорія: І місцеКодриш Вадим – комунальний заклад «Центр культури ім. Є. Зарницької»;

ІІІ вікова категорія: ІІ місцеКруговцова Ольга, комунальний заклад «Центр культури ім. Є. Зарницької».

Висловлюємо велику вдячність за вашу безмежну відданість свої справі!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *