Відбулося чергове засідання Священного Синоду Української Православної Церкви (Православної Церкви України). Затверджено Постанову про календарне питання

Священний Синод Української Православної Церкви (Православної Церкви України) 24 травня 2023 року заслухав повідомлення Митрополита Київського і всієї України Епіфанія про календарне питання та пропозиції з цього приводу, які після обговорення були затверджені для розгляду Архієрейським Собором Православної Церкви України. В затвердженій Постанові про календарне питання визначено перехід на новоюліанський календар з 1 вересня цього року, зберігаючи за парафіями та монастирями, які цього бажають, право використовувати старий календар.

Відповідно до визначеного Статутом Православної Церкви України п’ятирічного періоду Синод вирішив скликати у місті Києві 27 липня 2023 року Помісний Собор Української Православної Церкви (Православної Церкви України) та ухвалив необхідні організаційні рішення з цього приводу.

Відтак загальне вживання новоюліанського календаря, після затвердження цього рішення Помісним Собором 27 липня, буде запроваджене з 1 вересня цього року.

Детальніше тут: https://www.pomisna.info/uk/vsi-novyny/ofitsijne-povidomlennya-pro-zasidannya-svyashhennogo-synodu-23-travnya-2023-r/

Фейсбук Православної Церкви України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *