Привітання міського голови з Днем Героїв України

Шановні  мешканці громади !

23 травня відзначаємо День Героїв України – це нагода висловити свою щиру вдячність та пошану тим, хто поклав своє життя за нашу з вами свободу, тим, хто боровся і захищав Україну!
Завдяки подвигу наших співвітчизників – лицарів Київської Русі, козаків Гетьманської доби, Cічових стрільців, вояків Армії УНР, холодноярців та іншим – Україна здобула омріяну Незалежність. А сьогодні завдяки сучасним героям — Героям Небесної Сотні, учасникам АТО, учасникам бойових дій — Україна  гідно й надалі відстоює свою державність в часи війни з російським агресором.
Це свято покликане відродити в українців героїчний дух минулих поколінь, які дали нашій історії яскраві приклади героїзму. Адже столітні випробування нашого народу ще раз засвідчили, що Україна лише тоді буде могутньою державою, коли національна ідея з кожним поколінням передаватиметься від діда до батька, від батька до сина.
У цей день бажаю кожному українцю, кожному жителю міської громади  миру та злагоди в рідній оселі. Шануймо та пам’ятаймо всіх, хто боронить нашу державу.

Покоління українських Героїв боролись за Незалежну Україну- ми продовжуємо боротись за вільну й самостійну державу!

Слава Україні!

Міський голова

Олег ДЕМЧЕНКО

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *