Відкритий турнір Первомайської федерації з кіокушин карате ІКО-І серед дітей, юнаків та жінок у розділі «куміте»

13.05.2023 року в спортивному залі Первомайської початкової школи №11 пройшов турнір Первомайської федерації з кіокушин карате ІКО-І  серед дітей, юнаків та жінок у розділі «куміте».

       На урочисте відкриття завітали заступник міського голови Володимир Рябченко, начальник відділу у справах молоді, фізичної культури та спорту, управління культури, національностей, релігій, молоді та спорту міської ради Євген Романов та Віце – президент національної федерації кіокушин карате України, Президент федерації кіокушин карате міста Києва, засновник кіокушин карате в місті Первомайську, Бран Чиф України, Сенсей Олег Володимирович Овечкін.

        Змагання відкрились під звучання Державного Гімну України.

        Учасники хвилиною мовчання вшанували українських воїнів, які не повернулися з поля бою та гучними оплесками подякували Збройним Силам України за можливість займатись та проводити змагання.

        З вітальним словом до учасників звернувся заступник міського голови Володимир Рябченко, який привітав спортсменів з початком змагань та побажав витримки, сили та бійцівського духу, задля досягнення найвищих вершин в спорті.

     Також, вручив  посвідчення про присвоєння  спортивних розрядів президенту та вихованцям Первомайської федерації з кіокушин карате ІКО-І.      

ІІ спортивний розряд з кіокушин карате ІКО-І  – КАЗІМІР Валерії Володимирівні

ІІ спортивний розряд з кіокушин карате ІКО-І  – ФАРТУШНЯКУ Іллі Андрійовичу

Кандидат в майстри спорту України – НУЖДЕНКО Богдан Миколайович

Кандидат в майстри спорту України  – Олександр Валерійович КРІСТІН – президент Первомайської федерації з кіокушин карате ІКО-І.

     З вітальним словом до присутніх звернувся Віце – президент національної федерації кіокушин карате України, Президент федерації кіокушин карате міста Києва, засновник кіокушин карате в місті Первомайську, Бран Чиф України, Сенсей Олег Володимирович Овечкін.

      Він привітав учасників з початком змагань, подякував міській владі за посильну допомогу в організації та проведенні змагань.

      Також, особисто подякував міському голові Олегу Демченку за підтримку спорту та передав подарунок – самурайський меч (катана).

      Президент Первомайської федерації з кіокушин карате ІКО-І Олександр Крістін висловив слова вдячності учасникам, які завітали на турнір, вручив подарунки представникам міської влади, тренерам та суддям змагань, які допомогли в організації змагань.

         Після урочистостей  відбулись бої в вікових категоріях серед дітей, юнаків та жінок у розділі «куміте». За результатами змагань переможцям та призерам змагань були вручені грамоти, медалі та нагородна атрибутика  Первомайської федерації з кіокушин карате ІКО-І.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *