Виставка-привітання «Усе починається з Мами»

Можна пройти крізь пустелі і хащі,
Тільки без мами не можна нізащо,
Бо найдорожче стоїть за словами –
В світі усе починається з МАМИ!

У травні, коли прокидається від сну природа, коли дзвенить пташиний спів, до нас  приходить  свято – День матері. Свято матері – свято любові. Одне з найсвітліших і радісних свят. Україна, як і багато країн світу, відзначає його в середині травня. У 2023 році його дата припадає на неділю 14 травня.

Жінці на роду написано – бути матір’ю, сповідувати материнство, продовжувати свій рід і родовід. Це найвище призначення життя. Заради цього і варто жити на землі, долаючи всі труднощі та негаразди.

Багато  письменників, поетів оспівували щастя материнства у своїх творах.

До Дня матері в міській бібліотеці-філії №3 оформлено виставку-привітання «Усе починається з Мами». Користувачі бібліотеки мають змогу  ознайомитися з відомими творами вітчизняних авторів про маму, про щастя материнства, адже від щасливої родини залежить майбутнє держави. На виставці представлені книги таких авторів : М. Рильського, Д. Павличка, Б. Олійника, А. Малишка, В. Симоненка та  інших.

В Україні цьогорічне свято особливе – обпалене війною… Але підкріплено великою внутрішньою силою та вірою кожної матусі, але  ці лихі часи неодмінно минуть, і чудове материнське свято буде сповнене тільки теплом, радістю і любов’ю.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *