Пам’ятати  заради майбутнього

8 травня в Україні відзначається День пам’яті та примирення, а 9 травня День Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. В цей день ми віддаємо данину поваги мільйонам наших співвітчизників, які врятували від нацизму Україну, Європу та світ, повинні пам’ятати про загиблих захисників України та жертв цієї кровавої війни.

До цієї дати:

в головній бібліотеці відкрита виставка – інсталяція  “Пам’ятати  заради майбутнього”.  Книги, представлені на виставці, допоможуть більше дізнатися про боротьбу нашого народу  проти  фашизму та вшанування пам’яті загиблих у Другій світовій війні.

Грушівська бібліотека-філія організувала книжкову виставку для своїх читачів: ” Тихі зорі вічної слави”, провели інформаційну хвилину: “Героїчний літопис мого краю”, де згадали учасників війни села. Хвилиною мовчання вшанували пам’ять тих, хто не повернувся з війни.

Кінецьпільська бібліотека – філія представила книжкову палітру “В книжковій пам’яті – миттєвості війни”, яка презентує користувачам історичну та художню літературу про війну та її героїв, їх подвиги, радощі перемог та біль втрати бойових друзів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *