Чорнобиль в серці України, а тінь його по всій землі

Історичний репортаж «Чорнобиль в серці України, а тінь його по всій землі»

Біблія. Новий завіт. Откровення святого Івана Богослова гл. 8 (10-11)

«… Третій Ангел просурмив і впала з неба велика зірка, що горіла, немов світильник. І впала на третину рік і на джерела вод. Ім’я цієї зірки – полинь. І третина вод стала полином. І багато людей вмерли  від  вод, тому що вони гіркими стали…»

26 квітня 1986 року сталась страшна катастрофа в історії людства –  аварія  на Чорнобильській атомній електростанції. Долі багатьох людей, які стали свідками, учасниками, героями та жертвами Чорнобильської катастрофи, змінилися назавжди. І через 37 років це день змушує нас  задуматися про можливі наслідки діяльності людини.

Пам’ять про трагедію незагоєною раною залишиться в душі нашого народу. Подвиг, який здійснили ліквідатори Чорнобильської АЕС, ніколи не буде забутий.

Цій темі був   присвячений  історичний репортаж « Чорнобиль в серці України, а тінь його по всій землі», який відбувся в Первомайській міській бібліотеці філії №3. Користувачі бібліотеки ознайомилися з друкованими виданнями представленими на книжковій виставці «Полинова зоря України», де  розміщені документальні і художні твори, що висвітлюють важливі питання стосунків людини з мирним атомом, екологічні  наслідки аварії.

Бібліотекар Людмила Волох розповіла присутнім  про причини та наслідки аварії на Чорнобильській АЕС, провела огляд книг представлених на книжковій  виставці.

Чорнобильський вітер по душах мете,
Чорнобильський пил на роки опадає.
Годинник життя безупинно іде,
Лиш пам’ять, лиш пам’ять про все пам’ятає.
О. Матушек

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *