Online-марафон до дня гумору «Здоровше з гумором живеться». Відео

Online-марафон до дня гумору «Здоровше з гумором живеться»,який цьогоріч проходить під гаслом: «Хто сміється- той не здається!»

Щорічно 1 квітня ми відзначаємо День сміху або День дурнів — позитивне весняне свято. Назва говорить сама за себе — цей день має бути жартівливим та веселим. Однією з обов’язкових умов 1 квітня є дотепні розіграші. Їм піддаються друзі, колеги, родичі — всі, хто має почуття гумору та з ким приємно посміятися разом.

В цей день доводиться проявляти максимум своїх творчих здібностей, адже розіграші мають бути не тільки смішними, а й неочікуваними та необразливими, а жарти — викликати щирий сміх і приємні емоції. Попри те, що свято неофіційне, воно дуже популярне в багатьох країнах, і кожна має для нього свої особливі традиції.

Сміх — це одна з найкращих речей, яку ми можемо зробити для нашого здоров’я. Він сприяє нормальній роботі серця, знижує артеріальний тиск, підвищує імунітет, оберігає від депресії. Недаремно майже всі люблять комедії, адже сміх робить нас щасливими і дарує відпочинок, відволікаючи від проблем та напруженої роботи.

Сміх підвищує загальну якість життя — люди, які люблять пожартувати, як правило, мають адекватну самооцінку, меншу тривожність та кращу продуктивність. Людина з добрим почуттям гумору завжди здається привабливішою за інших та легше знаходить друзів і однодумців у житті. Гумор часто допомагає вийти з важкої життєвої ситуації, розряджає напругу у відносинах та знімає стрес. Особливо добре, коли почуття гумору дозволяє посміятися над собою — це інколи дуже підіймає моральний дух.

Наше життя зазвичай надто серйозне, тому якщо ми не знаходимо в ньому нічого веселого, то виживати серед суцільних проблем досить важко. Тож варто не тільки в День сміху, а й в інші дні частіше дозволяти собі жартувати та щиро сміятися з жартів інших. 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *