Вірус читання. Відео

Сила книги безмежна. Без неї людина сліпа. Протягом усього життя ми звертаємось до книги. Вона відкриває нам безмежні обрії, допомагає зрозуміти історію народу, розкриває таємниці природи, життя. З книгою ми навчаємось, з книгою ми відпочиваємо, з книгою ми мріємо. Завдяки книзі ми стаємо мудрішими.

Щороку хвилююча мить чарівної весни приносить до бібліотек України традиційне і довгоочікуване свято — Всеукраїнський тиждень дитячого читання — це час, сповнений дивовижного книжкового розмаїття, це свято тих, хто творить книгу і тих, хто любить читати, це дні веселих пригод і літературних відкриттів.

Цього тижня Головна бібліотека КЗ «Публічна бібліотека» провела низку різноманітних та цікавих  заходів, спрямованих  на підвищення іміджу бібліотеки та популяризації книги. Завершальним дійством стала вулична акція «Вірус читання», яка відбулася 31 березня на центральній площі міста. Головними помічниками бібліотекарів, як завжди, стали члени клубу за інтересами «Смайлик».

Бібліотекарі дитячої книгозбірні висловлюють щиру подяку усім учасникам  заходу і сподіваються на подальшу плідну співпрацю.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *