Книжкова мандрівка «Країна казкова – країна книжкова»

Щорічно у березні в Україні проходить Всеукраїнський тиждень дитячого читання. Цьогорічне свято, на жаль, обпалене війною. Наші воїни мужньо боронять  і захищають нашу державу.

Чи є сьогодні у воєнному дитинстві місце для читання? Так є, адже Всеукраїнський тиждень дитячого читання проходить під гаслом «Непереможна і єдина читацька Україна» і має на меті подарувати дітям позитивні емоції наперекір війні.

Міська бібліотека філія №3 також  долучилася до книжкової події року – Всеукраїнського  тижня дитячого читання . Бібліотекар Людмила Волох для вихованців дошкільного дитячого садочку №5 «Золота рибка»  провела книжкову мандрівку «Країна казкова – країна книжкова», де розповіла дітям про різні цікаві книги, діти декламували  вірші Тараса Шевченка, Лесі Українки, почитали казочки з книги Віри Марущак «В’язочка казок» . Діти з цікавістю слухали розповідь бібліотекаря про книгу.

Читання лікує душу, читання відволікає дитину від страшних реалій життя сьогодення.

 Плекаємо читаючу та непереможну націю маленьких українців, адже наші діти – майбутнє нашої вільної та незалежної України!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *