Привітання міського голови з Днем визволення Первомайська від фашистських загарбників

Шановні мешканці громади!

Щиро вітаю вас зі славним святом – з Днем визволення Первомайська від фашистських загарбників!

Скільки б не минуло часу, чи навіть десятиліть, але пам’ятний день визволення міста Первомайська назавжди залишиться одним зі світлих і визначних свят.

Це наша історія, це історія та життя наших пращурів, які разом із своїми генами передали нам свою хоробрість, мудрість, почуття любові до своєї землі та бажання самовіддано її захищати.

В цей день ми щиро вдячні усім, хто тоді боровся і відстояв наше місто, свободу і мирне життя майбутніх поколінь. Тепер українські захисники- онуки та правнуки, боронять рідну землю від лютого ворога- російської федерації.

Хіба наші діди могли про таке подумати?! Але реальність жорстока, ми воюємо за свій народ, за майбутні покоління, за свою землю- і обов’язково переможемо!

Сьогодні наші серця наповнює щира гордість за те покоління визволителів міста Первомайська. Вічна слава загиблим та шана живим ветеранам!

Ми схиляємо голову перед вашою мужністю та непохитною силою духу та у цей святковий день бажаємо вам довголіття, здоров’я, мирного неба, щастя і добробуту!

Нехай Перемога дідів та прадідів надихає кожного з нас на звільнення української землі від російського загарбника!

Слава Україні!

Слава її Героям!

Міський голова                                                                              

 Олег ДЕМЧЕНКО

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *