Я прописаний в тому краю, де бували і скіфи, і греки

До ювілею Дмитра Креміня бібліотека-філія №2 підготувала викладку літератури «Я прописаний в тому краю, де бували і скіфи, і греки».

Дмитро Кремінь — поет, есеїст, перекладач. Народився 1953 року на  Закарпатті. Випускник філфаку Ужгородського державного університету.

З 1975 року жив і працював на Миколаївщині — в селищі Казанка та в самому Миколаєві. Лауреат Державної премії України імені Тараса Шевченка, всеукраїнських літературних премій імені Василя Чумака, Володимира Свідзінського, Володимира Сосюри, Леоніда Вишеславського «Планета поета», Зореслава (Стефана Сабола), міжнародної премії імені Івана Кошелівця тощо. Нагороджений Грамотою Верховної Ради України, медаллю князя Миколи Гедройця.

Автор багатьох поетичних книжок, виданих у Києві, Одесі, Миколаєві та Ужгороді. Його перу належить велика кількість творчих портретів діячів культури, науки, техніки. За наставництва та підтримки поета з’явилася ціла плеяда нових імен у літературі, знаних по всьому світу. У перекладі вірші виходили в Англії, США, Канаді та Китаї.

Запрошуємо користувачів бібліотеки та шанувальників поетичного слова до читання творів Дмитра Креміня.

#Кремінь

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *