Відкритий Чемпіонат міста Первомайська  із  загально-фізичної підготовки серед веслярів на байдарках і каное, присвячений пам’яті героя АТО Гуцаленка М. В.

26 лютого 2023 року у фізкультурно-оздоровчому клубі «Первомайський міський спеціалізований клуб греблі на байдарках і каное та інших водних видів спорту ім.А.Л.Дмитрієва» відбувся відкритий Чемпіонат Первомайської міської територіальної громади  з  загально-фізичної підготовки серед веслярів на байдарках і каное, присвячений пам’яті героя АТО Гуцаленка Миколи, під патронатом міського голови Олега Демченка.

Микола Гуцаленко народився в місті Первомайську. З дитинства захоплювався веслуванням, тренувався у Первомайській ДЮСШ у тренера Олександра Федорченка.
       У 2005 році вступив до Миколаївського вищого училища фізичної культури. 
       Протягом восьми років входив до складу збірної Миколаївської області. У складі байдарки-двійки разом з Андрієм Сачковським виконав норматив майстра спорту.
         У 2014 році залишив навчання в університеті і вступив до війська. Пройшов щаблями військової кар’єри від солдата до командира взводу, молодшого лейтенанта. Брав участь в обороні Донецького аеропорту, боях під Мар’їнкою, на Савур-могилі. Був одним з трьох «кіборгів», які встановили прапор над Донецьким аеропортом.
21 лютого 2017 року отримав важке поранення у зоні проведення АТО в районі Авдіївки, внаслідок чого впав у кому. Шпиталізований до Дніпропетровської обласної клінічної лікарні. Помер 23 лютого 2017 року. Похований в Миколаєві на Центральному кладовищі.

На захід завітав міський голова Олег Демченко, заступник міського голови Володимир Рябченко, депутат Первомайської міської ради Павло Мамотенко. Вони привітали молодих спортсменів, побажали гарних результатів, перемог та спортивних звершень.

Переможці та призери були нагороджені медалями, цінними подарунками та відзначені грамотами.

Результати змагань:

Категорія: спортсмени 2011 року народження

Дівчата:

1 місце – Френюк Станіслава

2 місце – Берднікова Ольга

3 місце – Маруніч Лізавета

Юнаки:

1 місце – Пугач Роман

2 місце – Обада Богдан

3 місце – Токарський Ілля

Категорія: спортсмени 2009-2010 років народження

Дівчата:

1 місце – Радковська Вікторія

2 місце – Гораш Марина

3 місце – Богоріг Вікторія

Юнаки:

1 місце – Майстренко Петро

2 місце – Камінський Гліб

3 місце – Савічан Олександр

Категорія: спортсмени 2007-2008 років народження

Дівчата:

1 місце – Бондаренко Ірина

2 місце – Батурська Ірина

3 місце – Івах Діана

Юнаки:

1 місце – Гаменко Ілля

2 місце – Чепрага Богдан

3 місце – Поплужний Ілля

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *