Ще спала затуманена земля, а небо вже здригалося у злобі

24.02.23 – трагічна річниця початку повномасштабного вторгнення росії. Бібліотека-філія №2 підготувала розгорнуту книжкову виставку «Ще спала затуманена земля, а небо вже здригалося у злобі» за матеріалами періодичних видань. Виставка складається з трьох розділів.

Перший – «Війна: хроніка подій» – про події на фронті та тилу. У перші дні повномасштабного вторгнення росії в Україну здавалося, що ворог лізе з усіх щілин та протистояти «другій армії світу» просто неможливо. У цей страшний для країни час прості українці вражають своїм героїзмом. Вони з усією сміливістю протистоять ворогові. Роблять все можливе для якнайшвидшої перемоги України.

Українським захисникам не тільки вдалося відбити атаки ворога, а й відвоювати більшу частину захоплених ним територій. Про героїзм наших захисників у другому розділі: «Україна належить сміливим, справжнім, вірним».

Про те, як волонтери разом невпинно працюють на перемогу України, йдеться у третьому розділі виставки: «Маємо бути надійним тилом». Волонтери допомагають українській армії від 2014 року. Заради цього об’єдналися прості українці, підприємці та військові. На передову вони відправляють автівки та амуніцію, збирають гуманітарну допомогу, готують їжу, плетуть маскувальні сітки й “кікімори”.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *