Онлайн-диктант кримськотатарською мовою проведуть 21 лютого ввечері – Мінреінтеграції

Онлайн-диктант кримськотатарською мовою до Міжнародного дня рідної мови відбудеться увечері 21 лютого. Про це повідомляє Міністерство з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України.

“Диктант читатимуть із Криму о 18:30 (о 17:30 за Києвом). Його можна буде послухати у прямому ефірі на Facebook-сторінці організаторів (Nefes) та на YouTube-каналі кримськотатарського телеканала ATR“, – ідеться в повідомленні.

Зазначають, що до написання диктанту можуть долучитися всі охочі, а після його завершення текст опублікують латиницею й кирилицею.

“Мета цього заходу – підтримка кримськотатарської мови”, – додали в міністерстві.
Цьогорічний текст диктанту кримськотатарською мовою написав перший заступник голови Меджлісу кримськотатарського народу Наріман Джелял.

Про це повідомляє Представництво Президента в Автономній Республіці Крим на сторінці у Фейсбук.

Сьогодні, 21 лютого о 17:30 за ініціативи громадської організації «Nefes» відбудеться п’ятий щорічний онлайн-диктант кримськотатарською мовою. Цьогорічний текст диктанту написав перший заступник голови Меджлісу кримськотатарського народу Наріман Джелял, який наразі перебуває у незаконному ув’язненні. Він також є активістом ГО «Nefes», – йдеться у повідомленні.

Більше читайте тут: https://gordonua.com/ukr/news/society/onlajn-diktant-krimskotatarskoju-movoju-projde-21-ljutogo-vvecheri-ndash-minreintegratsiji-1651402.html

та тут: https://qirim.news/novosti-uk/tsogorichnyj-tekst-dyktantu-krymskotatarskoyu-movoyu-napysav-nariman-dzhelyal/

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *