15 лютого 2023 року міський голова взяв участь у заходах міської громади до Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав та 34- річниці виведення військ з Афганістану.

15 лютого 2023 року міський голова взяв участь у заходах міської громади до Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав та 34- річниці виведення військ з Афганістану. В заході взяли участь заступники міського голови, керівники управлінь та структурних підрозділів виконавчого комітету Первомайської міської ради, воїни- інтернаціоналісти, матері загиблих афганців та багато інших жителів громади.

Олег Михайлович у своєму зверненні до присутніх зазначив, що будь-яка війна – це катастрофа для людства. І завжди – це страждання, сльози, біль… Таким болем для багатьох став Афганістан. Подвиг афганців є прикладом єдності нації та взірцем воїна – захисника. Навіть сьогодні, афганці є прикладом мужності та відданості своїй Батьківщині. Сьогодні вони теж на передовій- захищають нашу незалежність та цілісність. Очільник громади побажав усім миру та перемоги.

Молитва матері загиблого лейтенанта Олексія Зінов ‘єва- Євгенії Яківни, розчулила усіх присутніх. Вона попросила Бога дати українцям життя.
Учасники заходу хвилиною мовчання вшанували усіх загиблих у тій війні поіменно та поклали квіти до пам’ятника воїнам- інтернаціоналістам, працівникам правоохоронних органів та чорнобильцям.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *