Всьому початок  є любов!

Кохання ❤ – найзагадковіше з усіх людських почуттів, яке окриляє, дає сили та натхнення, радість і захоплення. Це одвічна тема поезії, романів, повістей, музики, сенс повноцінного людського життя. У міській бібліотеці №4 для користувачів презентовано книжкову виставку «Всьому початок  є любов» ❤, тож, ласкаво просимо у радісний і чарівний світ любові! 

Книг, написаних на вічну тему кохання – чимало! Багато важить воно у житті людини, тому і надихає на творчість письменників і поетів. На виставці  розміщені  видання  українських  авторів.

У ці передсвяткові дні зізнатись у коханні ❤ можна і улюбленій книзі, так як 14 лютого – Міжнародний день дарування книг ❤. Це добровільна ініціатива, започаткована у 2012 році американкою Еммі Бродмур, яка спрямована на підвищення інтересу та доступу до книг і бібліотек ❤

Бібліотека вітає усіх зі святом! Бажаємо вам всеперемагаючої любові ❤, відчуття повноти та неповторності життя! Адже любов – це та сила, яка рухає світом і людиною. Тож, не проґавте щастя, навіть, якщо у вас немає половинки, а ви читаєте цікаву книжку, то може ви вже не самотні, а закохані❤? 🙂

З нагоди прийдешнього свята, Дня закоханих Кінецьпільська бібліотека – філія презентувала виставку-натхнення “Неймовірні історії кохання”, на якій представлені історії кохання, написані українськими та зарубіжними письменниками. Навіть зараз у такий неспокійний час, коли в Україні майже рік триває війна, нашим користувачам спробувати трохи відволіктися від нашої реальності і поринути у чарівний світ книги.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *