Жуль Верн. Віч-на-віч з письменником.

З метою популяризації творів письменників-ювілярів на абонементі сектору обслуговування дітей головної бібліотеки КЗ «Публічна бібліотека» продовжує функціонувати виставка-портрет «Віч-на-віч з письменником».

В лютому місяці запрошуємо користувачів нашої бібліотеки поринути у світ науково-фантастичного роману французького письменника Жуля Верна. Ця подорож буде надзвичайно цікавою, адже,  фантазії письменника з часом здійснюються. Давно стали реальністю придумані ним скафандри для перебування під водою, гелікоптери, автоматична зброя, електромобілі, підводні човни, телевізори, телефони і багато іншого. І досі ніхто не може пояснити, звідки брав письменник свої ідеї. 

Так, Верн перечитував велику кількість наукових журналів і використовував пізніше в своїх творах висунуті в них гіпотези та новинки. Але часто він описував такі винаходи, до яких не додумувався жоден з вчених того часу – руйнування матеріалів електричною іскрою, силовий руль для морських суден, непробивне скло, хірургічна трансплантація, неонові лампи.

У своїх творах Жуль Верн передбачив відкриття і винаходи в найрізноманітніших галузях науки і техніки. Зі 108 фантастичних ідей письменника, нездійсненими на сьогодні виявились лише 10 – результат, який вважається винятком і для солідного науково-дослідницького центру.

 А раптом великий француз зазирнув ще далі і підкинув нам ключ до чергової таємниці? Просто ми не зрозуміли поки що, до якої саме…

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *