Всеукраїнський тиждень права

Щороку на початку грудня в Україні проводиться Всеукраїнський тиждень права на честь проголошення у 1948 році Генеральною Асамблеєю ООН Загальної декларації прав людини. Метою цих заходів є запровадження високих правових стандартів, підвищення рівня правової освіти та правової культури громадян на шляху створення сильної демократичної та правової держави.

Права людини є найважливішим питанням внутрішньої та зовнішньої політики всіх світових держав. Забезпечення прав і свобод людини, їх практична реалізація є критерієм, за яким оцінюється рівень демократичного розвитку будь-якої держави і суспільства в цілому.

На абонементі сектора обслуговування дітей КЗ «Публічна бібліотека» (бібліотекар К.Кравченко) функціонує постійно діючий правовий куточок, де юні користувачі та їхні батьки можуть не лише познайомитися з правовою літературою, а й взяти додому буклетики Первомайського бюро правової допомоги на найрізноманітніші теми.

Протягом року головним юристом сектору «Первомайське бюро правової допомоги» Оксаною Чепрагою регулярно проводилися роз’яснювальні роботи та консультації з працівниками бібліотеки для підвищення їх правової обізнаності.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *